KARIERA ZAWODOWA Rozumiana jako ciągły rozwój

Kariera. Firma

Dlaczego będziesz chciał pracować właśnie u nas? Nie chcemy Cię przekonywać słowami; wierzymy natomiast, że sam bardzo szybko znajdziesz odpowiedź na to pytanie, zwłaszcza jeśli kochasz wyzwania, uwielbiasz poznawać ludzi i masz w sobie pasję – do mebli i nie tylko.

Od samego początku tworzymy razem coś więcej niż przedsiębiorstwo. Budujemy nie tylko struktury, ale przede wszystkim naszą tożsamość; tożsamość przedsiębiorstwa, dla którego człowiek i jego rozwój będzie zawsze na 1. miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:
Monter okuć / Stolarz / Klejarz pianki

Opis stanowiska:

  • Prace montażowe na hali produkcyjnej przy produkcji (przybijanie pasów, tektury, naciąganie sprężyn),
  • Przygotowanie elementów do montażu,
  • Zbijanie elementów stelaży,
  • Klejenie i okleinowanie elementów.

 Wymagania:

  • Umiejętność skutecznego organizowania własnej pracy,
  • Chęć podnoszenia swoich umiejętności,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolności manualne,
  • Odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży meblarskiej o zasięgu międzynarodowym,
  • Szeroki system szkoleń,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych z uwzględnieniem przyuczenia do zawodu,
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Bezpieczne warunki pracy.
Szwacz, Szwaczka

  • Szycie wyrobów szwalniczych z różnych materiałów włókienniczych z użyciem maszyn szwalniczych,
  • Posługiwanie się narzędziami i maszynami szwalniczymi,
  • Dbałość o jakość wykańczanych obić mebli,
  • Łączenie elementów wyrobu szwalniczego,
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • Umiejętność skutecznego organizowania oraz planowania własnej pracy,
  • Kontrolowanie własnej pracy,
  • Precyzja, dokładność, sumienność, cierpliwość.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku szwacz/szwaczka,
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn szwalniczych.

Oferujemy:

Tapicer

  • Wytwarzanie mebli tapicerowanych przeznaczonych do siedzenia i leżenia;
  • Posługiwanie się narzędziami tapicerskimi;
  • Dbałość o jakość wykańczanych mebli;
  • Montowanie konstrukcji i warstw tapicerskich wykonywanych metodami rzemieślniczymi i przemysłowymi;
  • Praca w systemie dwuzmianowym;

Wymagania:

  • Umiejętność skutecznego organizowania własnej pracy;
  • Chęć podnoszenia swoich umiejętności;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności manualne;
  • Odpowiedzialność;

Oferujemy:

  • NAGRODĘ POWITALNĄ W WYSOKOŚCI 5000zł BRUTTO !
    (Po spełnieniu warunków regulaminu)
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy;
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży meblarskiej o zasięgu międzynarodowym
  • Szeroki system szkoleń;
Mechanik

Pracując u Nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej sprzętu (również transportowego) oraz instalacji na terenie zakładu,
  • Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów pod względem mechanicznym maszyn,
  • Dbałość o planowany zakup części zamiennych,
  • Prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem mechaników,
  • Pracę w systemie dwuzmianowym

Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie zawodowe (preferowane średnie techniczne),
  • Posiadasz wiedzę z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,
  • Jeżeli posiadasz umiejętności spawania lub obsługi maszyn do obróbki skrawania będzie to dodatkowy atut,
  • Jesteś komunikatywny i masz zdolności manualne,
  • Cechuje Cię sumienność i samodyscyplina oraz odpowiedzialność,
  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy

Dołącz do Nas, a zyskasz:

  • Pracę w ambitnym zespole w renomowanej firmie z branży meblarskiej o międzynarodowym zasięgu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

W przyszłość z firmą POLIPOL – czekamy na spotkanie z Tobą!

Zachęcamy również do przesyłania aplikacji na adres mailowy: firma@europol-meble.pl lub do siedziby naszej firmy:

EUROPOL MEBLE POLSKA sp. z o.o. sp. k.
Polipol Aleja 1, Podanin
64-800 Chodzież

Chcesz aplikować na inne stanowisko w EUROPOL MEBLE Polska? Jesteś studentem lub absolwentem, który chce odbyć interesujące praktyki? Nie czekaj i prześlij swoją aplikację!

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z osobami, które w największym stopniu odpowiadają wymogom stanowiska.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnych jak i przyszłych procesów rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)

Aplikacja Online

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty zapraszamy do złożenia aplikacji spontanicznej:

Złoż wniosek bezpośrednio online