NAUKA I KSZTAŁCENIE Gwarantujemy dobry początek

Kariera. Nauka i Kształcenie

W EUROPOL MEBLE Polska stawiamy na łączenie nauki z kształceniem zawodowym. Chcesz rozpocząć swoją karierę w poważnym przedsiębiorstwie pod okiem doświadczonych specjalistów? Aplikuj! Możesz liczyć na kompleksowe i profesjonalne wprowadzenie do życia zawodowego.

Oferujemy praktyki zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przygotują kandydata do egzaminu czeladniczego w zawodzie tapicera, po którym będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy w naszym innowacyjnym i doskonale wyposażonym zakładzie!

Jesteśmy aktywni w regionie!

  • Regularnie bierzemy udział w targach edukacyjnych, organizowanych przede wszystkim na terenie powiatu chodzieskiego.
  • Odwiedzamy gimnazja i zachęcamy do podjęcia przygotowania zawodowego w naszej firmie.
  • Oferujemy możliwość odbycia kierunkowych praktyk studenckich.
  • Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami i uczelniami. Zachęcamy i pomagamy w organizacji wycieczek po zakładzie. To doskonała okazja na poznanie procesu produkcyjnego, technologii i pracowników naszej firmy, a także pierwszy krok w kształtowaniu własnej ścieżki zawodowej. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pokażemy, jak wygląda praca w EUROPOL MEBLE Polska!
    •  

Praca z młodzieżą daje mi zawodowe spełnienie

"Moja codzienna praca to kontakt z młodzieżą szkolną, dyrekcjami i rodzicami. Wcześniej wiele lat pracowałem jako tapicer. Firma dostrzegła mój potencjał w zakresie kształtowania postaw zawodowych młodych ludzi i zaoferowała wsparcie w zdobyciu kwalifikacji wymaganych na stanowisku nauczyciela praktycznej nauki zawodu. Praca z młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję, lubię przebywać w tym środowisku. Nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną"!

Rafał, instruktor praktycznej nauki zawodu, pracuje w grupie POLIPOL od 22 lat

Downloads

Życiorys (doc)   Podanie (doc)   Zgoda Rodzica (doc)

Video: Europol jako pracodawca