KARIERA ZAWODOWA Rozumiana jako ciągły rozwój

Kariera. Firma

Dlaczego będziesz chciał pracować właśnie u nas? Nie chcemy Cię przekonywać słowami; wierzymy natomiast, że sam bardzo szybko znajdziesz odpowiedź na to pytanie, zwłaszcza jeśli kochasz wyzwania, uwielbiasz poznawać ludzi i masz w sobie pasję – do mebli i nie tylko.

Od samego początku tworzymy razem coś więcej niż przedsiębiorstwo. Budujemy nie tylko struktury, ale przede wszystkim naszą tożsamość; tożsamość przedsiębiorstwa, dla którego człowiek i jego rozwój będzie zawsze na 1. miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

W przyszłość z firmą POLIPOL –
czekamy na spotkanie z Tobą!

Zachęcamy również do przesyłania aplikacji na adres mailowy: firma@europol-meble.pl lub do siedziby naszej firmy:

EUROPOL MEBLE POLSKA sp. z o.o. sp. k.
Polipol Aleja 1, Podanin
64-800 Chodzież

Chcesz aplikować na inne stanowisko w EUROPOL MEBLE Polska? Jesteś studentem lub absolwentem, który chce odbyć interesujące praktyki? Nie czekaj i prześlij swoją aplikację!

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z osobami, które w największym stopniu odpowiadają wymogom stanowiska.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikacja Online

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty zapraszamy do złożenia aplikacji spontanicznej:

Złoż wniosek bezpośrednio online