NAUKA I KSZTAŁCENIE Gwarantujemy dobry początek

Kariera. Nauka i Kształcenie

W EUROPOL MEBLE Polska stawiamy na łączenie nauki z kształceniem zawodowym. Chcesz rozpocząć swoją karierę w poważnym przedsiębiorstwie pod okiem doświadczonych specjalistów? Aplikuj! Możesz liczyć na kompleksowe i profesjonalne wprowadzenie do życia zawodowego.

Oferujemy praktyki zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przygotują kandydata do egzaminu czeladniczego w zawodzie tapicera, po którym będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy w naszym innowacyjnym i doskonale wyposażonym zakładzie!

Jesteśmy aktywni w regionie!

  • Regularnie bierzemy udział w targach edukacyjnych, organizowanych przede wszystkim na terenie powiatu chodzieskiego.
  • Odwiedzamy gimnazja i zachęcamy do podjęcia przygotowania zawodowego w naszej firmie.
  • Oferujemy możliwość odbycia kierunkowych praktyk studenckich.
  • Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami i uczelniami. Zachęcamy i pomagamy w organizacji wycieczek po zakładzie. To doskonała okazja
    na poznanie procesu produkcyjnego, technologii i pracowników naszej firmy, a także pierwszy krok w kształtowaniu własnej ścieżki zawodowej. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pokażemy, jak wygląda praca w EUROPOL MEBLE Polska!
Praca z młodzieżą daje mi zawodowe spełnienie

"Moja codzienna praca to kontakt z młodzieżą szkolną, dyrekcjami i rodzicami. Wcześniej wiele lat pracowałem jako tapicer. Firma dostrzegła mój potencjał w zakresie kształtowania postaw zawodowych młodych ludzi i zaoferowała wsparcie w zdobyciu kwalifikacji wymaganych na stanowisku nauczyciela praktycznej nauki zawodu. Praca z młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję,
lubię przebywać w tym środowisku. Nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną"!

Rafał, instruktor praktycznej nauki zawodu, pracuje w grupie POLIPOL od 1994 roku.

Downloads

Rekrutacja Uczniowie 2022r. (pdf)   Życiorys (doc)   Podanie (doc)   Zgoda Rodzica (doc)  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).


Video: Europol jako pracodawca