NAUKA I KSZTAŁCENIE Gwarantujemy dobry początek

Kariera. Nauka i Kształcenie

W EUROPOL MEBLE Polska stawiamy na łączenie nauki z kształceniem zawodowym. Chcesz rozpocząć swoją karierę w poważnym przedsiębiorstwie pod okiem doświadczonych specjalistów? Aplikuj! Możesz liczyć na kompleksowe i profesjonalne wprowadzenie do życia zawodowego.

Oferujemy praktyki zawodowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przygotują kandydata do egzaminu czeladniczego w zawodzie tapicera, po którym będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy w naszym innowacyjnym i doskonale wyposażonym zakładzie!

Jesteśmy aktywni w regionie!

 • Regularnie bierzemy udział w targach edukacyjnych, organizowanych przede wszystkim na terenie powiatu chodzieskiego.
 • Odwiedzamy gimnazja i zachęcamy do podjęcia przygotowania zawodowego w naszej firmie.
 • Oferujemy możliwość odbycia kierunkowych praktyk studenckich.
 • Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami i uczelniami. Zachęcamy i pomagamy w organizacji wycieczek po zakładzie. To doskonała okazja
  na poznanie procesu produkcyjnego, technologii i pracowników naszej firmy, a także pierwszy krok w kształtowaniu własnej ścieżki zawodowej. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pokażemy, jak wygląda praca w EUROPOL MEBLE Polska!
  Praca z młodzieżą daje mi zawodowe spełnienie

  "Moja codzienna praca to kontakt z młodzieżą szkolną, dyrekcjami i rodzicami. Wcześniej wiele lat pracowałem jako tapicer. Firma dostrzegła mój potencjał w zakresie kształtowania postaw zawodowych młodych ludzi i zaoferowała wsparcie w zdobyciu kwalifikacji wymaganych na stanowisku nauczyciela praktycznej nauki zawodu. Praca z młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję,
  lubię przebywać w tym środowisku. Nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną"!

  Rafał, instruktor praktycznej nauki zawodu, pracuje w grupie POLIPOL od 1994 roku.

  Downloads

  Życiorys (doc)   Podanie (doc)   Zgoda Rodzica (doc)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  Video: Europol jako pracodawca