Kariera. Możliwości rozwoju

W naszej firmie oferujemy różne ścieżki rozwoju:

Bądź fachowcem w swojej dziedzinie!

W EUROPOL MEBLE Polska zatrudniamy fachowców, m.in. szwaczy, tapicerów, stolarzy. Oferujemy pracę zarówno dla doświadczonych osób, jak i przyuczenie do zawodu.

Na początku procesu produkcyjnego z gotowych elementów, które zostały wcześniej wycięte przez maszyny, stolarze zbijają stelaże do mebli.

Szwacze zszywają wykorojne elementy skórzane i przekazują do tapicerni.

Następnie tapicerzy naciągają pokrowce na gotowy stelaż i nadają ostateczną formę meblom.

Prace nad tworzeniem mebli wspomagają krojczy, którzy dbają o odpowiednie wycięcie materiału oraz stanowiącej wypełnienie mebla pianki.
Proces ten jest w dużej mierze zautomatyzowany.

Cieszy mnie, że mam swój wkład w tworzenie mebla

"Pracowałem na kilku stanowiskach – od tapicera, przez montaż
aż po załadunek. Obecnie jestem zatrudniony jako stolarz. Praca ta daje mi dużo satysfakcji, gdyż widzę jak powstaje finalny produkt – komplet mebli
do codziennego wypoczynku. Moją pracę ułatwia to, że na stanowisku mam bardzo dobre warunki i wszystkie niezbędne narzędzia."

Stolarz, Damian pracuje w grupie POLIPOL od 2010 roku.

Wesprzyj firmę specjalistyczną wiedzą!

Jesteś specjalistą, a z Twojej pracy korzystają pozostałe obszary w firmie. W naszym przedsiębiorstwie możesz rozwijać się np. jako pracownik modelarni, który wykonuje prototypowe wersje nowych modeli mebli i poszukuje najbardziej optymalnych rozwiązań produkcyjnych.
Na tym stanowisku pracują osoby, które posiadają już wieloletnie doświadczenie i wiedzę.

Z kolei praca technologa związania jest z procesem przygotowania mebli do produkcji i opracowania cyklu produkcyjnego. Na podstawie modelu technolog określa, ile materiału (skóry, drewna, pianki) będzie potrzebne do wyprodukowania poszczególnych mebli.

Specjaliści pracują także na stanowiskach w zakresie planowania, sprzedaży, zaopatrzenia, transportu, magazynowania, kontroli jakości, informatyki, kadr i płac czy administracji.

Czuję, że nie stoję w miejscu

"Przez lata, które tu pracuję, wyraźnie dostrzegam, że firma nieustannie się rozwija, inwestuje w nowoczesne technologie, nowe maszyny i programy.
Mam poczucie, że w związku z tym ja także nieustanne się rozwijam, co w branży technicznej jest szczególnie ważne."

Technolog, Maciej pracuje w grupie POLIPOL od 2004 roku.

Koordynuj pracę zespołu!

W ramach tej ścieżki przejmujesz odpowiedzialność za określony zakres obowiązków. Wspiera Cię zespół lub dział, którym kierujesz. Jesteś przy tym otwarty na nowe projekty w swoim obszarze i dążysz do optymalizacji procesów. Przykładem takiego stanowiska jest kierownik wydziału.

Jestem zadowolona z tego, gdzie pracuję

"Pracuję w firmie Europol ponad 22 lata i nigdy się na swoim pracodawcy
nie zawiodłam! W zakładzie panuje dobra, koleżeńska atmosfera oparta na otwartej, dwustronnej komunikacji. Co ważne, firma jest największym pracodawcą w regionie i gwarantuje stabilne warunki."

Kierownik Sekcji Planowania i Rozliczania Produkcji, Ewa pracuje w grupie POLIPOL od 1994 roku.